Zarząd i RN

Krzysztof Sokalski, Prezes Zarządu

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Od 14 lat związany z rynkiem finansowym w Polsce. Pełnił funkcje w zarządzie i radach nadzorczych spółek sektora finansowego. Jako członek zarządu był odpowiedzialny za dystrybucję produktów finansowych, wdrażał nowe linie produktowe, zarządzał kilkusetosobowymi zespołami sprzedaży, budował nowe biznesy w ramach grupy finansowej. Doświadczony menadżer, którego motywacją jest rozwijanie współpracowników i siebie.

Jakub Czarzasty, Wiceprezes Zarządu

Z wykształcenia jest prawnikiem specjalizującym się w prawie cywilnym i handlowym. Absolwent studiów managerskich MBA Executive w Instytucie Nauk Ekonomicznych PAN oraz Vienna Institute for International Economic. Od 10 lat związany z rynkiem finansowym i ubezpieczeniowym, był odpowiedzialny za wdrażanie nowych produktów kredytowych, inwestycyjnych i ubezpieczeniowych. Ponad wszystko ceni ludzi, z którymi na co dzień może realizować powierzone mu zadania.

Rada Nadzorcza

W 1997 r. uzyskał tytuł licencjata w Prywatnej Wyższej Szkole Handlu i Prawa w Warszawie. W 2003 r. ukończył magisterskie studia menedżerskie na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Obecnie sprawuje następujące funkcje w organach spółek należących do Grupy Kapitałowej MUZA S.A i będących spółkami zależnymi wobec spółki MUZA S.A.: członek Rady Nadzorczej PDK S.A., prezes Zarządu spółki PGW S.A. w likwidacji oraz prezes Zarządu spółki MUZA Szkolna Sp z o.o

Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie (1995), lekarz specjalista stomatolog, właściciel Merdent Gabinety Stomatologiczne, Prezes Zarządu Ernesto sp. z o.o., Przewodniczący Rady Nadzorczej w Medical Finance Group CEE Litwa. Związany z Medical Finance Group SA od początku działalności.

Związany z Medical Finance Group SA od początku działalności.

Absolwent Akademii Ekonomicznej im. K. Adamieckiego w Katowicach na kierunku Finanse i bankowość (2004) oraz studiów podyplomowych w zakresie „Rachunkowość i finanse w przedsiębiorstwie” na Politechnice Śląskiej (2005) i w zakresie „ochrona danych osobowych w administracji i w biznesie – przygotowanie do roli IOD/DPO” w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej (2018). Posiada certyfikaty i uprawnienia Ministra Finansów do wykonywania zawodu audytora wewnętrznego (zaśw. Nr 2026/2006), do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych (certyfikat księgowy nr 28510/2008) i wiedzę zdobytą na szeregu kursów specjalistycznych z zakresu audytów wewnętrznych. Prezes Zarządu w APF Solutions Sp. z o.o. i Wiceprezes Zarządu w GMA Invest sp. z o.o.,

Prezes Zarządu i twórca struktur HighSky Brokers – nadzoruje dział IT oraz dział rozliczeń. Ukończył kierunek Zarządzania i Marketingu oraz Finansów i Bankowości, w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Karierę zawodową rozpoczynał w Private Equity Management, po czym związał się z Superfund TFI S.A. Następnie przez blisko 5 lat związany był z X-Trade Brokers DM S.A. Zarządzał działem Obsługi Klienta oraz sprawował funkcję vice-dyrektora oddziału rumuńskiego.

Od 2009 współtworzy ofertę i strukturę HighSky Brokers.

Absolwent Studium Techniki Dentystycznej w Płocku (1992), właściciel Mar-Dent Laboratorium Techniki Dentystycznej, Prezes Zarządu w Adalbert sp. z o.o., Członek Rady Nadzorczej w Medical Finance Group CEE (Litwa). Związany z Medical Finance Group SA od początku działalności, tzn. od 2012 roku.

W górę