Warsaw Dental Medica Show

W dniach 7-9 września 2018 r. odbyły się Międzynarodowe Targi i Kongres Stomatologii i Medycyny Estetycznej Warsaw Dental Medica Show w Ptak EXPO.

Było to nowe wydarzenie w wyjątkowej formule, łączącej imprezę branżową z show z udziałem gwiazd. Wydarzenie skierowane było do lekarzy stomatologów, lekarzy zajmujących się medycyną estetyczną, higienistek i asystentek stomatologicznych, a także przedstawicieli biznesu stomatologicznego oraz przemysłu dentystycznego.

Medical Finance Group SA miał przyjemność poprowadzić wykład szkoleniowy pt.: „Efektywne rozwiązania w obsłudze pacjenta, komunikacji i organizacji kliniki, zwiększające jej obroty o nawet 60%”

Prowadząca – Angelika Wołkowyska jest autorką specjalistycznych szkoleń dedykowanych, prekursorką wprowadzania do polskich klinik modelu obsługi pacjentów, opierającym się na koordynatorze (z ang. Treatment Coordinator). MFG SA jest pierwszą instytucją w Polsce rozwijającą od 2011 roku system MediRaty – finansowania i płatności ratalnych za usługi w klinikach prywatnych. System obejmuje ponad 5 000 placówek w całej Polsce.

 

W górę