Nasze marki

Pożyczka gotówkowa przeznaczona na finansowanie usług stomatologicznych, medycznych, estetycznych, rehabilitacyjnych, weterynaryjnych dla klientów indywidualnych. Środki przekazywane na rachunek bankowy usługodawcy (kliniki). Możliwe okresy spłaty: od 6 do 60 miesięcy. Kwota pożyczki: od 450 zł do 50 000 zł. Decyzja o przyznaniu wydawana jest telefonicznie na podstawie analizy historii kredytowej w bazach informacji kredytowej (BIK, BIG, KRD) i dokumentów poświadczających źródło oraz wysokość dochodów, jak również wysokość zobowiązań. Cena: uzależniona od scoringu, kwoty i okresu spłaty. Spłata w ratach równych. Brak zabezpieczeń rzeczowych i ubezpieczenia.

logo (1)

MedKarta jest wariantem MediRat dedykowanym gabinetom stomatologicznym. W wariancie tym klient ma możliwość opłacać mniejsze kwoty za wizyty w gabinecie dzięki rejestracji w specjalnym serwisie internetowym. Formalnie to limit pożyczkowy, który zostaje udostępniony klientowi gabinetu po zarejestrowaniu w serwisie. Środki z limitu klient może przeznaczyć na finansowanie usług stomatologicznych w gabinecie, który „wydał” klientowi MedKartę. Wypłata środków – na rachunek bankowy Usługodawcy. Okres spłaty od 2 do 60 miesięcy. Kwota pożyczki: od 150 zł do 10 000 zł (maksymalny limit). Decyzja o przyznaniu podejmowana jest na podstawie analizy historii kredytowej w bazach informacji kredytowej (BIK) i oświadczenia o wysokości i źródle dochodów, jak również wysokości zobowiązań. Koszt pożyczki, podobnie jak w MediRatach, 1- 1,5 % – w zależności od okresu, na jaki jest pożyczka i kwoty. Spłata w ratach równych. Brak zabezpieczeń rzeczowych. Ubezpieczenie: brak. Wyróżnik marketingowy: połączenie programu lojalnościowego z systemem płatności za usługi stomatologiczne.

Pożyczka gotówkowa przeznaczona na finansowanie bieżących potrzeb związanych z działalnością medyczną pożyczkobiorcy – lekarza, wykonującego działalność lekarską. Wypłata na rachunek bankowy pożyczkobiorcy. Okres spłaty: 12, 24, 36, 48 lub 60 miesięcy w ratach równych. Kwota pożyczki: od 1 000 zł do 300 000 zł. Weryfikacja: BIK, BIG, CEiDG, Izba Lekarska (PWZ). Koszt łączny (uwzgl. opłatę przygotowawczą i oprocentowanie): 1,2% miesięcznie. Ubezpieczenie: brak. Zabezpieczenie pożyczki: brak Poręczyciel: opcjonalnie. Wypłata:  do 48 godzin na rachunku pożyczkobiorcy. Procedura: telefoniczna weryfikacja i decyzja. Umowa wysyłana kurierem. Check lista: oświadczenie o dochodach i prowadzonej działalności gospodarczej.

Pragnieniakobiet.pl to portal, który jest kierowany do kobiet zainteresowanych zdrowym trybem życia i zabiegami z kategorii health&beauty.

W górę